top of page

Od pierwszego spotkania, konsultacji na temat Państwa koncepcji i potrzeb Państwa kuchni lub baru możemy przygotować koncepcje i projekt. Możemy zaoferować pełne wsparcie i wiedzę w oparciu o 20-letnie doświadczenie, a wraz z Państwa wizją przekształcić go w funkcjonalny biznes gastronomiczny.

 

Na koniec dnia Państwo powinien być zadowolony z usług, szefowie kuchni zadowoleni ze sprzętu, a Państwo - przedsiębiorca - musi być zadowolony z niezawodności zainstalowanej kuchni i naszego wsparcia serwisowego.

Aby zapewnić doskonałą obsługę techniczną, nasza siostrzana firma Sperto specjalizuje się wyłącznie w obsłudze technicznej profesjonalnego sprzętu kuchennego z ponad 20-letnim doświadczeniem i ponad 30 współpracującymi technikami we wszystkich województwach w Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie Sperto, kliknij przycisk poniżej.

Serwis: Info
Serwis: Kontakt

Skontaktuj się z nami

Urocza 26, 04-651 Warszawa - Wawer

+48.22.299.0059, +48.884.884.538

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Chef's Kitchen
LCF SERWIS
Bez kompromisów i wymówek

Serwis i wsparcie techniczne, na którym możesz polegać. Naszą firmę zbudowaliśmy w oparciu na doświadczeniu które uzyskaliśmy serwisując Państwa sprzęt. Zapas części zamiennych, aktualne szkolenia serwisowe oraz samochody pełne niezbędnych narzędzi i części zamiennych. To nasz podstawowy standard.

bottom of page