Open’Cook: Kiedy twoja pasja kulinarna chce pojawić się w ogrodzie

Teraz letnie gotowanie przechodzi z domu do ogrodu zachwycającelegancją i przyjaznością.  Moduły Open’Cook wychodzą na pierwsze promienie słońca, podobnie jak leżaki i parasole. Są one instalowane jak niestandardowa kuchnia, łącząc różne elementy do gotowania: płyty gazowe, grille lawowe, piekarniki.

 

Wszystko jest łatwe w montażu, półki pośrednie stają się miejscem do pracy i przechowywania, w którym swoje miejsce znajdują przybory i akcesoria (deska do krojenia, tace ze stali nierdzewnej). Wszystko jest łatwe do zainstalowania. Każdy element kuchenny jest autonomiczny i dostarczany osobno (zasilanie z butli gazowej lub 230 V). Wszystko jest estetyczne, ergonomiczne, funkcjonalne. Ogród zachowuje harmonię, którą możesz się odtąd cieszyć.

 

Open’Cook : modułowość

we wszystkich obszarach. 

Dzięki Open’Cook letnia kuchnia jest elastycznie zorganizowana zgodnie z Twoimi potrzebami i przestrzenią ogrodu. Płyty gazowe, grille lawowe, moduły o różnych szerokościach (400 mm, 700 mm, 1000 mm ...) i piekarnik można łączyć z wykorzystaniem półek pośrednich i ewentualnie uzupełnionych o półki boczne, tworząc funkcjonalne i jednorodne zespoły.

+48.22.299.0059, +48.884.884.538

©2019 by LCF GROUP. Proudly created with Wix.com